Od początku stawiamy na innowację. W ramach marki MindLab Szkolenia realizujemy szkolenia i edutainment z grami szkoleniowymi

Jako jedni z pierwszych na polskim rynku wprowadziliśmy do swojej oferty szkolenia z grami. Z roku na rok sukcesywnie ją poszerzamy, dbając o to, by ściśle odpowiadała potrzebom naszych Klientów. Obecnie realizujemy już kilkadziesiąt usług o takim charakterze.

Działamy kompleksowo. Nasze szkolenia pomagają rozwijać kompetencje menedżerskie, handlowe i osobiste. Organizujemy sesje indywidualne, wdrażamy programy mentorskie, szkolimy trenerów. Realizujemy ciekawe edutainment dla małych grup i dla całych organizacji.

Każde szkolenie poprzedzamy rozbudowanym badaniem potrzeb i kończymy dwustopniową ewaluacją. Zawsze poszukujemy rozwiązań, które w pełni pozwolą zrealizować cel szkoleniowy. Stawiamy na efektywność. Właśnie dlatego podczas szkoleń oraz warsztatów wykorzystujemy gry szkoleniowe.

Towarzyszymy w rozwoju największym. Z naszych usług korzystają międzynarodowe korporacje i firmy produkcyjne. Wspieramy sektor bankowy, media, branżę FMCG i wiele innych. Inwestujemy w wartościowe inicjatywy społeczne.

W 2014 roku trafiliśmy do grona liderów rynku szkoleniowego w Polsce. Zajęliśmy 11 miejsce w rankingu firm szkoleniowych Gazety Finansowej. To dla nas sygnał, że przed laty obraliśmy dobry kierunek. I zarazem powód do tego, aby dalej w tym kierunku podążać